Ūdens pūšļu parks

Vairāk kā 200 metru gara trase, 68 šķēršļi, tarzāna tramplīns, bumbas un batuti.

Lūdzu, ierodieties vismaz pusstundu iepriekš, lai paspētu parakstīt drošības noteikumus un sagatavoties sesijas sākumam.*

*Vienas sesijas garums ir 50 minūtes. Sesijas sākums – katru apaļo stundu.

13 €
Pieteikties (grupām 10+ pers.)

Pakalpojums nav pieejams

Zināšanai:

Ūdens parka teritorijā darbojas kafejnīca – “333” MIELOTAVA, kur ir iespēja nobaudīt svaigas un veselīgas uzkodas, krāsainus kokteiļus, lielisku kafiju un atspirdzinošus dzērienus.

Pieejams arī bērnu laukums ar smilšu kasti un slīdkalniņu mazākajiem apmeklētājiem.

Noma

Ekskluzīva ūdens pūšļu parka noma

1h – 690 €
1 diena – 5850 €

Hidrotērpa noma

*50 min sesija – 5 €

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai bērni drīkst uz pūšļa iet bez pavadoša pieaugušā?

Pūsli drīkst apmeklēt no 6 gadu vecuma, līdz 11 gadu vecumam bērniem jābūt ar pavadošu pilngadīgu personu. Jaunieši no 12 līdz 16 gadu vecumam ūdens parka pakalpojumus drīkst izmantot tikai ar vecāku rakstisku atļauju.

Vai pavadošajai personai ir jāmaksā?

Jā, arī pavadošajai personai ir jāpērk biļete pūšļa apmeklējumam.

Vai kavēšanas gadījumā drīkst sesiju uzsākt vēlāk?

Sesiju iespējams uzsākt ar nokavēšanos, taču lūdzam rēķināties, ka izklaides laiks būs īsāks. Šādā gadījumā iespējams sagaidīt arī nākamo sesiju.

Vai teritorijā ir vieta, kur pārģērbties?

Jā, ūdens parka teritorijā ir pieejamas ģērbtuves un ar atslēgu slēdzami skapīši.

Klientu atsauksmes

Lielisks atklājums – kempinga mājiņas!

Ņemot vērā izmērus, tās ir arī plašas - daļa no viesistabas un guļamistabas ar augstiem griestiem. Skats no terases tieši uz pludmali. Pāris km attālumā ir veikals. 

Ingrid

Ļoti interesantas braukšanas nodarbības visas dienas garumā!

Ļoti labi instruktori. Vienreizēja iespēja braukt pa trasi ar pilnu jaudu, cik nu ātri ir iespējas pēc stūrēšanas mākslas.

Ģirts D.

CSDD Droša braukšana

Piedalījos drošā braukšanā, CSDD soda punktu noņemšanas programmā. Bija pieņēmumi, ka būs garlaicīgs braukšanas prasmju atkārtojums. Patiesībā izvērtās ļoti aizraujoša un profesionāla apmācība.

Elena U.

Vieta izklaidēm ar draugiem!

Ļoti forša vieta, kur izklaidēties ar draugiem, foršas trases kartingu sacīkstēm. Vairāki kartingu veidi. Ātrākie brauc līdz 85km/h un tiem ir saprātīgas cenas. Noteikti apmeklēšu vēlreiz.  

Sergejs K.

Lieliska āra trase kartinga cienītājiem!

Vairākas trases, kuras pēc sajūtām ir ļoti drošas un profesionāls personāls. Pārsteidzoši bija tas, kas šeit tiek organizētas arī drošas braukšanas apmācības! Ļoti iesaku!

M. N.

Foršākā pludmale pierīgā!

Raivis D.

Ģimenes brauciens ar kvadricikliem

Braucām ar ģimeni ar kvadricikliem. Kolosāla vieta, milzīga teritorija ar trasēm. Stundas laikā pat visu neizbraukājām. Noteikti brauksim vēl. Personāls ļoti laipns. Brauciet, nenožēlosiet!

Taņa B.

Izklaidēm bagāta vieta!

Pārsteidzoši izklaidēm un atpūtas iespējām bagāta vieta, gan aktīvākas un ekstrēmākas izklaides cienītājiem būs ko darīt, gan mierīgi papeldēties vai saulē pagulēt draugu kompānijā.

Z. M.

Fantastiska vieta motosportistiem!

Kartings, auto trase apmācībām. Apvidus trases. MX trase un meža trase Enduro motocikliem. Bezmaksas sava auto novietošana uz pasākuma laiku.

Guntis R.

Super, bērni bija sajūsmā!

Ūdens atrakcija un kartings pat pieaugušos spēj atgriezt bērnībā.

Kaspars A.

Laipna un pozitīva apkalpošana

Paldies Sporta kompleksa 333 instruktoram Aleksandram par apmācības kursu, vērtīgajiem padomiem un praktisko pielietojumu. Laipns personāls. No trases visi devāmies prom pozitīviuzlādēti”. 

Liene C.