ROPAŽU NOVADS WEATHER

KARTINGI

RT10

Kartingi – tā ir aizraujoša izklaide draugiem, ģimenēm vai iespēja izklaidēties kopā ar kolēģiem. Izbaudi ātrumu atvērtā tipa trasē, braucot ar jaudīgiem kartingiem Baltijā.

Īpaši ērti kartingu modeļi ar iespēju pielāgot gan sēdekli, gan pedāļu mehānismu, lai sniegtu maksimālu komfortu un kontroles izjūtu brauciena laikā.

Par braukšanas ekipējumu galva nav  jālauza – visu nepieciešamo iedosim trasē uz vietas, bet, ja tev ir sava ķivere, droši ņem to līdzi. 

Skaits: 20 kartingi (vienlaicīgi trasē pieejami 18 kartingi)
Ātrums: 75 km/h
Jauda: 9 zs
CENA:  15 Eur
Lai dotos braucienā ar šo kartingu, augumam jābūt ne mazākam par 145 cm

 

Par drošību trasē rūpējas mūsu instruktori, viņi vienmēr ir  līdzās un atbalsta, ja tas ir nepieciešams. Noklausies instruktāžu un – aiziet!

 

SODI RT10 SPORT (LIELĀ TRASE)

Skaits: 10
Ātrums: 85 km/h
Jauda: 13 zs

RT10 SPORT ir jaudīgākie “Sodi” ražotāja īres kartingi, tie var ieskrieties līdz pat 85 km/h. Kartingi, braucējiem pieejami no 16 gadu vecuma.
*Ar RT10 SPORT kartingiem, sacensību formāts netiek piedāvāts.

CENA:  18 eur/8min.

BĒRNU KARTINGS (SODI LR5)

Skaits: 6
Ātrums: 45 km/h
Jauda: 5zs

Mazāka izmēra īres kartingi, kas piemēroti bērniem vecumā no 7 līdz 11 gadiem, kuru augums ir 135 – 145cm. Braucieni tiek veikti 333 īres kartingu trasē.

CENA: 10 eur /8min

DIVVIETĪGAIS KARTINGS (SODI 2DRIVE)

Skaits: 1
Ātrums: 85 km/h
Jauda: 13zs

Latvijā vienīgais divvietīgais kartings! Tam ir divas stūres un viens pedāļu komplekts. Pirms brauciena uzsākšanas tiek noregulēta “aktīvā stūre”. Iespēja izvizināt bērnu (augums no 120cm), pieaugušo vai kopā ar draugiem piedzīvot unikālu braucienu, kur viens stūrē, bet otrs – kontrolē gāzi un bremzi.
Pieejami braucieni kopā ar 333 instruktoru vai tikai pašam klientam kopā ar līdzbraucēju.

CENA: 
25 eur /  8min 
30 eur / 8 min ar 333 instruktoru

333 SACENSĪBU FORMĀTS

Iespēja sacensties un noskaidrot ātrāko braucēju koleģu vai draugu lokā.

Piedāvājam gan komandu lemāna sacensības, gan individuālo sacensību formātu, ar noteikumu, ka tiek īrēti ne mazāk kā 6 kartingi.

Cena atkarīga no personu skaita un formāta, lūdzu sazinieties ar mūsu info centru 29 555 333. Cenas par sacensību formātu darba dienās un brīvdienās ir vienādas.

*Sacensību formāts/lemāna norisinās tikai ar RT10 kartingiem. (MAZAJĀ KARTINGU TRASĒ)

 

Pasākumu rezervācijai, par sacensību formātu vai lemānu lūdzu, rakstiet e-pastu: oskars@333.lv. E-pastā norādiet vēlamo datumu, laiku un personu skaitu.

SAZINIES AR MUMS, LAI NOSKAIDROTU PAKALPOJUMA PIEEJAMĪBU

Sūti e-pastu info@333.lv vai zvani 29 555 333 

 

Pirms došanās uz trasi ikviens apmeklētājs tiks aicināts parakstīt Kartingu ekspluatācijas noteikumus. Noteikumus varat apskatīt šeit.