Kartingi - Sporta komplekss 333

Kartingi

Kartingi – tā ir aizraujoša izklaide draugiem, ģimenēm vai iespēja izklaidēties kopā ar kolēģiem. Izbaudi ātrumu atvērtā tipa trasē, braucot ar jaudīgiem ''Sodi'' ražotāja kartingiem.

333 WEATHER

Piedzīvo adrenalīnu ar jaudīgiem kartingiem Baltijā!

Vēlies piedzīvot aizraujošu atpūtu ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem? Izjūti adrenalīna lādiņu 333 trasē, braucot ar jaudīgiem kartingiem, kas spēj sasniegt lielu ātrumu!

Nekad neesi braucis ar kartingu vai esi jau pieredzējis braucējs? 333 kartingi būs īstā atbilde Tavai vēlmei pēc ātruma! Iedomājies vēju matos un sacīkšu garu, braucot garām draugiem vai kolēģiem – tas ir piedzīvojums, ko neaizmirsīsi!

https://www.high-endrolex.com/26

Gatavs trasei? Rezervē savu kartinga sesiju jau šodien un gatavojies neaizmirstamam piedzīvojumam! Nenokavē iespēju baudīt aizraujošu izklaidi ar tuvākajiem draugiem vai ģimenes locekļiem!

KARTINGI

SODI RT10

Populārākie īres kartingi gan individuāliem izklaides braucieniem, gan komandu izturības sacīkstēm

18 €
SODI RT10 SPORT

RT10 SPORT ir jaudīgākie “Sodi” ražotāja īres kartingi, tie var ieskrieties līdz pat 85 km/h. Kartingi pieejami braucējiem no 16 gadu vecuma

25 €
Divvietīgs SODI 2Drive

Kartingam ir divas stūres un viens pedāļu komplekts. Tātad viens stūrē, bet otrs – kontrolē gāzi un bremzi

25 €
Bērnu LR5

Mazāka izmēra īres kartingi, kas piemēroti bērniem vecumā no 7 līdz 11 gadiem, kuru augums ir 135 – 145cm

10 €
Ziemas kartings

Ar kartingu iespējams piedzīvot unikālas sajūtas, braucot īpaši veidotā ledus trasē. Kartingi pieejami no 16 gadu vecuma

20 €