DBP

CSDD apmācības

Apmācības drošas transportlīdzekļu vadīšanas jautājumos ir iespēja apgūt tiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kuriem ir piešķirti 8 un vairāk ceļu satiksmes pārkāpumu punkti. Pēc nodarbības CSDD tiek iesniegti dati 2 soda punktu dzēšanai.

No 2019. gada oktobra ir iespēja dzēst punktus brīvprātīgi – ja Jums ir 4 un vairāk soda punkti, šīs apmācības var apmeklēt brīvprātīgi – un arī pēc šīs nodarbības CSDD tiek iesniegti dati 2 soda punktu dzēšanai.

Oficiālā informācija par punktu dzēšanas sistēmu atrodama CSDD mājas lapā

NORISE: svētdienās,  no plkst. 10:00 – 16:00
Pieteikties

Punktu dzēšana notiek 2 etapos:

Pirmais etaps – kursi ceļu satiksmes drošības jautājumos

Kursus ceļu satiksmes drošības jautājumos organizē CSDD (pieteikšanās pa tālr. 67025791), tie notiek 2 dienas (sestdienas). Maksa par kursiem ceļu satiksmes drošības jautājumos 36,81 eiro.

Otrais etaps – kursi drošas transportlīdzekļa vadīšanas jautājumos

Kursus drošas transportlīdzekļa vadīšanas jautājumos organizējam mēs – Sporta komplekss “333”.

Pieteikšanās iepriekš:

Uzreiz pēc pieteikšanās apmācībām, apmeklētājam uz e-pasta adresi tiek nosūtīta informācija par nodarbību un rēķins 128,- EUR apmērā, ko ir jāapmaksā ne vēlāk kā divas darba dienas pirms nodarbības.

Uz nodarbību apmeklētājs ierodas ar savu automašīnu (degviela bākā 10 – 15 l), automašīnai jabūt aprīkotai ar BEZradžu riepām.

Ja kādu iemeslu dēļ nevarat ierasties uz nodarbību, to ir iespējams pārcelt uz citu datumu, sazinoties ar mums +37129555333, vai atceļot (14 dienu laikā pēc maksājuma veikšanas aizpildot ATTEIKUMA VEIDLAPU).

Kursa saturs:

 • Bremzēšanas vingrinājumi pie dažādiem braukšanas ātrumiem;
 • Dažādu bremzēšanas veidu pielietošana (30 min);
 • Vingrinājumi, kuru uzdevums ir trenēt strauju reakciju kritiskās situācijās, kā arī sajust atšķirības starp dažādiem bremzēšanas veidiem un segumiem;
 • Transportlīdzekļa riteņu izslīdēšana un saķeres atjaunošana (30 min);
 • Vingrinājumi uz slidena un mainīga seguma, kur tiek provocēta automašīnas sānslīde, papildus tiek modelētas situācijas, kuru laikā ir jāspēj apbraukt mākslīgie (ūdens) šķēršļi;
 • Drošas trajektorijas izveide un atbilstoša ātruma izvēle (35 min);
 • Vingrinājums, lai uzlabotu autovadītāja iemaņas rīkoties neparedzamās un kritiskās situācijās, braucot no kalna, kam seko pareizas trajektorijas izvēle līkumā, izmantojot slidenu segumu un, šajā gadījumā, brauktuves līmeņa starpību;
 • Transportlīdzekļa “uzvedība” un vadīšana, izpildot dažādus manevrus uz slidena seguma (akvaplanēšana) (15 min);
 • Vingrinājumi, lai parādītu atšķirību starp bremzēšanu un spēju manevrēt ar automašīnu uz dažādiem segumiem ar dažādu saķeri pie dažādiem braukšanas ātrumiem. Vingrinājumu laikā tiek modelētas situācijas, kurās vadītājam bez pieredzes ir apgrūtinoši un problemātiski pareizi un ātri reaģēt;
 • Transportlīdzekļa vadīšana nekontrolējamas sānslīdes gadījumā (35 min);
 • Vingrinājumi uz slidena seguma, kur tiek provocēta gan priekšējo, gan aizmugurējo riteņu izslīdēšana, klāt tiek modelētas arī situācijas, kuru laikā ir jāspēj apbraukt mākslīgie (ūdens) šķēršļi;
 • Ekonomiskas braukšanas pamatelementi (10 min);
 • Praktiski vingrinājumi, kuru uzdevums ir atkārtot un praktizēt teorijā minētos ieteikumus par ekonomiskas braukšanas principiem.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kur atrodas “333” poligons?

Sporta kompleksa “333” adrese: Sila Priedes, Ropažu novads, LV-2133. Mūs iespējams atrast arī navigācijas aplikācijās – Google Maps/Waze.

Kā notiek apmācības?  

Apmācības notiek grupās līdz 20 personām, profesionālu un zinošu instruktoru vadībā.

Ar kādu auto drīkst piedalīties apmācībās?

Automašīnas pilna masa nedrīkst pārsniegt 3,5 t un tai jābūt aprīkotai ar riepām bez radzēm. Optimālais degvielas daudzums bākā ir 10-15 l.

Cik ātri pēc kursa apgūšanas tiek ievadīti dati CSDD sistēmā? 

Informācija par apgūtu kursu tiek ievadīta CSDD sistēmā nākamās darba dienas laikā pēc apmācībām.

Kad tiek nodzēsti punkti?

Soda punkti tiek dzēsti pēc CSDD teorijas kursu un praktiskās nodarbības apgūšanas “333” poligonā CSDD noteiktajā termiņā.

Klientu atsauksmes

Lielisks atklājums – kempinga mājiņas!

Ņemot vērā izmērus, tās ir arī plašas - daļa no viesistabas un guļamistabas ar augstiem griestiem. Skats no terases tieši uz pludmali. Pāris km attālumā ir veikals. 

Ingrid

Ļoti interesantas braukšanas nodarbības visas dienas garumā!

Ļoti labi instruktori. Vienreizēja iespēja braukt pa trasi ar pilnu jaudu, cik nu ātri ir iespējas pēc stūrēšanas mākslas.

Ģirts D.

CSDD Droša braukšana

Piedalījos drošā braukšanā, CSDD soda punktu noņemšanas programmā. Bija pieņēmumi, ka būs garlaicīgs braukšanas prasmju atkārtojums. Patiesībā izvērtās ļoti aizraujoša un profesionāla apmācība.

Elena U.

Vieta izklaidēm ar draugiem!

Ļoti forša vieta, kur izklaidēties ar draugiem, foršas trases kartingu sacīkstēm. Vairāki kartingu veidi. Ātrākie brauc līdz 85km/h un tiem ir saprātīgas cenas. Noteikti apmeklēšu vēlreiz.  

Sergejs K.

Lieliska āra trase kartinga cienītājiem!

Vairākas trases, kuras pēc sajūtām ir ļoti drošas un profesionāls personāls. Pārsteidzoši bija tas, kas šeit tiek organizētas arī drošas braukšanas apmācības! Ļoti iesaku!

M. N.

Foršākā pludmale pierīgā!

Raivis D.

Ģimenes brauciens ar kvadricikliem

Braucām ar ģimeni ar kvadricikliem. Kolosāla vieta, milzīga teritorija ar trasēm. Stundas laikā pat visu neizbraukājām. Noteikti brauksim vēl. Personāls ļoti laipns. Brauciet, nenožēlosiet!

Taņa B.

Izklaidēm bagāta vieta!

Pārsteidzoši izklaidēm un atpūtas iespējām bagāta vieta, gan aktīvākas un ekstrēmākas izklaides cienītājiem būs ko darīt, gan mierīgi papeldēties vai saulē pagulēt draugu kompānijā.

Z. M.

Fantastiska vieta motosportistiem!

Kartings, auto trase apmācībām. Apvidus trases. MX trase un meža trase Enduro motocikliem. Bezmaksas sava auto novietošana uz pasākuma laiku.

Guntis R.

Super, bērni bija sajūsmā!

Ūdens atrakcija un kartings pat pieaugušos spēj atgriezt bērnībā.

Kaspars A.

Laipna un pozitīva apkalpošana

Paldies Sporta kompleksa 333 instruktoram Aleksandram par apmācības kursu, vērtīgajiem padomiem un praktisko pielietojumu. Laipns personāls. No trases visi devāmies prom pozitīviuzlādēti”. 

Liene C.