“333” trasē tikai meitenes!
TRACK DAY  5. aprīlī

Tās ir dienas, kad trasē būs tikai meitenes. Mēs trauksimies ātri, ķersim ADRENALĪNU un PRIEKU, un tas viss būs pa īstam.

Sievietes instruktores un mūsu kolēģes jums mierīgi visu pastāstīs un palīdzēs saprast “kas ir kas” šajā autosporta pasaulē.

Jāsaka, ka trasē tomēr būs arī stiprais dzimums, mūsu foršie kolēģi, kas palīdzēs kā trases tehniskais personāls vai kafejnīcā pasniegs kūku ar kapučīno.

JA IR JAUTĀJUMI, SAZINIETIES AR MUMS!

Sūtot e-pastu uz info@333.lv vai zvanot pa tālruni 29 555 333

KO VAR IEGŪT?

Pilnveidot savas braukšanas prasmes – iemācīties braukt sportiski un droši.  Jo sportiska braukšana iet roku rokā ar drošas un pareizas braukšanas principiem.   Un – jā, mēs atkal par to PRIEKU un ADRENALĪNU.

AR KO BRAUKT?

Brauciens trasē notiek ar savu auto. Nav jābaidās – ar auto trasē jums mācīs braukt automašīnai saudzīgā režīmā.

Tas ir galvenais uzdevums, saprast, ka tieši pareizi izbrauktas trajektorijas dod vislielāko ātrumu. Ir viens svarīgs noteikums – jūsu auto ir jābūt aprīkotam ar riepām bez radzēm.

KĀ TAS NOTIKS?

Visu sāksim ar mazu teorētisku ievadu (kas ir sportiska braukšana, kā pareizi braukt trasē, kā mērīt savu laiku, kā uzlabot rezultātu un kas pats svarīgākais – kā no tā visa procesa gūt PRIEKU!) Tālāk – izbrauksim trasi kopā ar instruktori, tādējādi teorijai pievienojot praktisko daļu. Tad skatīsimies, kā tas izskatās laika mērīšanas sistēmā un tad – jau vienas (vai ar kādu līdzās) turpināsiet uzlabot savu apļa laiku.

CIK TAS MAKSĀ?

Nodarbības ilgums: Pusotra stunda (teorija ~30min, brauciens trasē ~1h).
Cena par vienu nodarbību – 30 Eur
Ķiveres īre – 2 Eur no personas

KO VĒL VAJADZĒTU ZINĀT?

 • Kad ieradīsieties trasē, auto būs iespēja novietot bezmaksas autostāvvietā.
 • Lūgums ierasties savlaicīgi – vismaz 10 minūtes pirms nodarbības sākuma, jo mums ir vairākas grupas – viena aiz otras.
 • Noteikti atceries par ērtu apģērbu un ērtiem apaviem, tad braucieni izdosies labāk.
 • Saviem rezultātiem būs iespēja sekot līdzi vērojot tos “333” info centra vai 333 CAFE televizorā, kā arī – savā telefonā, izmantojot aplikāciju MYLAPS Speedhive.
 • Trasē automašīnā vienlaicīgi drīkst atrasties 2 cilvēki  (tikai priekšējos sēdekļos) tāpēc aicinām ņemt līdzi draugus vai ģimenes locekļus un doties trasē divatā.
 • Darbosies 333 CAFÉ un būs iespēja iegādāties gan siltas pusdienas, gan siltus dzērienus.
 • Ja Jūs dažādu iemeslu dēļ netiekat uz savu sesiju, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni – 29 555 333 vai e-pastu info@333.lv, un mēs dosim šo iespēju kādam citam.

SVARĪGI!

 • Atgādinām, ka jāievēro drošība un trases lietošanas noteikumi, jo trasē nedarbojas OCTA, savukārt KASKO apdrošināšana darbojas tikai tajā gadījumā, ja tā noformēta ekstremālai braukšanai.
 • Gan drošības jostu, gan ķiveres lietošana brauciena laikā ir obligāta gan braucējam, gan blakussēdētājam. Ķiveri iespējams  izīrēt sporta kompleksa “333” info centrā.
 • Dodoties uz trasi vajadzētu atcerēties, ka arī auto bagāžniekam ir jābūt tukšam, vai arī  tajā  esošajām mantām ir jābūt labi nostiprinātām.
 • Svarīgi atcerēties, ka TRACK DAY – tās nav sacensības. Tā ir iespēja labāk saprast savu automašīnu, uzlabot savas auto vadīšanas prasmes, bet – bez mazākās konkurences ar citiem dalībniekiem.
 • Pasākumā visiem tiks nodrošināta apļa laika kontrole.

INSTRUKTORES

ALISE GRĀMATIŅA

Šogad būs piektais gads kopš nodarbojos ar autosportu. Savu autosportistes karjeru sāku “333” kartingu skolā, tad sāku piedalīties īres kartingu sacensībās, dāmu klasē, kurā guvu diezgan labus panākumus, vairākas reizes tās bija 1. vietas. Tad es sāku braukt PRO (profesionāļu) klasē,  taču tādās sacensībās tikt uz pjedestāla nav nemaz tik vienkārši, un par spīti tam, man ir bijusi gan 1. gan 3. vieta. Tad pēc tam es iekļuvu LMT Autosporta akadēmijā un sāku braukt prokart sacensībās TK  klasē, kurā esmu ieguvusi 3. un 2. vietu. Šogad sākšu braukt folkreiss sacensībās.

Ar prieku nodošu savas zināšanas tālāk ikvienai sievietei, kurai interesē autosports!

BEĀTE KLIPA

Esmu pirmā sieviete Latvijas čempione autokorsā B600 klasē. Autosporta meistare. Baltijas autošosejas 2016. gada vicečempione S1600 klasē un 2018. gada 3. vietas ieguvēja nacionālajā klasē. Ar Reini Trūpu 2019. gada Latvijas rallijsprinta kausa 1. vietas ieguvēji 2000 klasē.

KRISTĪNE PAVLOVSKA

Esmu Kristīne Pavlovska (autosportā manos aktīvajos gados mani pazina kā Kristenu). Savas gaitas autobraukšanā uzsāku 2003. vai 2004.gadā (es tiešām neatceros precīzi) ar standartauto ralliju. Vairākas reizes pilotēju “0” ekipāžu Cēsu rallijā, esmu piedalījusies autošosejas izturības sacensībās Palangā 2005. un 2006. gadā kā uzaicināts pilots lietuviešu komandā “Seks Energija”. Kopš 2008.gada sāku braukt driftā, vadīju pirmos 5 gadus drifta darba grupu Latvijas Automobiļu federācijā.

PIETEIKUMA ANKETA

“333” TRASĒ TIKAI MEITENES!
TRACK DAY 5. aprīlī

JA IR JAUTĀJUMI, SAZINIETIES AR MUMS!

Sūtot e-pastu uz info@333.lv vai zvanot pa tālruni 29 555 333