Trasē tikai meitenes - Sporta komplekss 333
Trasē tikai meitenes

Trasē tikai meitenes

9. martā tiekamies sievietēm veltītā pasākumā, TRASĒ TIKAI MEITENES kur trauksimies ātri, ķersim adrenalīnu, zināšanas un prieku, galvenais pasākuma mērķis ir iedot parliecību pie stūres un zināšanas, kā rīkoties ja, piemēram, auto saslīd.

 

Trasē jums visu pastāstīs un palīdzēs saprast “kas ir kas” šajā autosporta pasaulē, talantīgas Latvijas autosportistes – Kitija Jeršova, Maija Stakena un Alise Līga Grāmatiņa, lai pēc iespējas precīzāk un ātrāk varat izbraukt trasi. Bet drošas braukšanas poligonā jūs sagaidīs mūsu zinošie instruktori, lai palīdzētu jums sagatavoties neparedzētām situācijām uz ceļa. 

Trasē tikai meitenes

Dalībnieka maksa

80 EUR

Jautājumi un atbildes

Ko iegūsiet?

Protams, pats galvenais ir prieks un jauna pieredze! Bet pasākuma mērķis, ir pilnveidot savas braukšanas prasmes! Trasē, iemācīties braukt sportiski un droši, jo sportiska braukšana iet roku rokā ar drošas un pareizas braukšanas principiem. Un poligonā, mācīsies savaldīt automašīnu, ja tā saslīd vai uz ceļa parādās kāds negaidīts šķērslis.

 

Ar ko braukt?

Pasākumā piedalaties ar savu auto. Nav jābaidās – ar auto trasē un poligonā jums mācīs braukt automašīnai saudzīgā režīmā.
Ir viens svarīgs noteikums – jūsu auto ir jābūt aprīkotam ar riepām bez radzēm.

Kā tas notiks?

Visu sāksim ar iepazīšanos, iepazīsimies viena ar otru un ar saviem instruktoriem. Tad sadalīsimies 2 grupās:
1. grupa dodās uz drošas braukšanas poligonu, kur tiks pastāstīta īsa teorija par to, kā pareizi rīkoties uz ceļa bīstamās situācijās un tālāk sekos veicamie uzdevumi.
2. grupa paliks uz mazu teorētisku ievadu (kas ir sportiska braukšana, kā pareizi braukt trasē, kā mērīt savu laiku, kā uzlabot rezultātu un pats svarīgākais – kā no tā visa procesa gūt PRIEKU!) Tālāk – izbrauksim trasi kopā ar instruktori, tādējādi teorijai pievienojot praktisko daļu. Tad skatīsimies, kā tas izskatās laika mērīšanas sistēmā un tad – jau vienas (vai ar kādu līdzās) turpināsiet uzlabot savu apļa laiku. Katra grupa pavada 1,5 h katrā kompleksa zonā un pēc tam samainās, lai ķertu jaunas sajūtas. Pasākuma kopējais ilgums ir 3h. Ko vēl vajadzētu zināt?
  • Kad ieradīsieties trasē, auto būs iespēja novietot bezmaksas autostāvvietā.
  • Lūgums ierasties savlaicīgi – vismaz 20 minūtes pirms nodarbības sākuma.
  • Saviem rezultātiem būs iespēja sekot līdzi vērojot tos “333” info centra televizorā, kā arī – savā telefonā, izmantojot aplikāciju MYLAPS Speedhive.
  • Trasē automašīnā vienlaicīgi drīkst atrasties 2 cilvēki  (tikai priekšējos sēdekļos) tāpēc aicinām ņemt līdzi draugus vai ģimenes locekļus un doties trasē divatā.
  • Pirms pasākuma būs pieejamas uzkodas un dzērieni
  • Pēc pasākuma visus dalībnieces gaidīs neliels pārsteigums

Ja Jūs dažādu iemeslu dēļ vēlaties atcelt savu dalību, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni – 28 474 497 vai e-pastu info@333.lv, un mēs dosim šo iespēju kādai citai.

Cik tas maksās?

Pasākuma ilgums: 3 stundas (1,5h drošas braukšanas poligonā (~30min teorija, ~1h prakstiskā nodarbība)) (1,5h trasē (~30min teorija, ~1h brauciens trasē)).
Cena par  pasākumu – 80* Eur
*Cenā iekļauta dalības maksa, ķivere, uzkodas un dzērieni

SVARĪGI!

  • Atgādinām, ka jāievēro drošība un trases lietošanas noteikumi, jo trasē nedarbojas OCTA, savukārt KASKO apdrošināšana darbojas tikai tajā gadījumā, ja tā noformēta ekstremālai braukšanai.
  • Gan drošības jostu, gan ķiveres lietošana brauciena laikā ir obligāta gan braucējam, gan blakussēdētājam (ķiveres tiks nodrošinātas). (Dodoties uz trasi vajadzētu atcerēties, ka arī auto bagāžniekam ir jābūt tukšam, vai arī  tajā  esošajām mantām ir jābūt labi nostiprinātām.)
  • Svarīgi atcerēties, ka šīs nav sacensības. Tā ir iespēja labāk saprast savu automašīnu, uzlabot savas auto vadīšanas prasmes, bet – bez mazākās konkurences ar citiem dalībniekiem.
  • Pasākumā braucot pa trasi visiem tiks nodrošināta apļa laika kontrole.

Mūsu instruktores:

Kitija Jeršova:

“Manas autosporta gaitas sākums meklējams jau bērnībā. Es uzaugu ar mašīnu rūkoņu un sacensībām, pat kad sacensības apkārt nebija, bija visvisāda tehnika – traktori, džipi utt. Pati sāku braukt 7 gados, kad piedalījos 333 kartingu skolā, jo kartings ir bāze visiem auto sporta veidiem. Kartinga skola bija ideāla vieta, kur iemācīties karogus, noteikumus, trajektorijas, kā arī tieši tur es atradu savu ātrumu un cīņas garšu. Tā arī kartinga skolā pavadīju 6 gadus. Paralēli kartinga skolai, 9 gadu vecumā, tētis iegādājās bagiju ar kuru es aizvadīju 2 sezonas Latvijas Autokrosa čempionātā beta bagiju klasē. Kad izaugu no bagija, tad bija jāsēžas mašīnā… 11 gadu vecumā piedalījos pirmajās autosprinta sacensībās ar manu pirmo mašīnu Subaru Legacy. Nākamajā gadā sēdos pie stūres jau ātrākai mašīnai, pilpiedziņai Subaru Impreza, lai redzētu pāri stūrei, līdz man bija jānes spilvenu čupa, kas bija augstāka par mani, godīgi sakot, nekas īsti nav mainījies, joprojām vajag kaudzi ar spilveniem, lai tiktu līdz pedāļiem. Ar šo mašīnu braucu gan sprintos, gan ziemas kausos, arī 333 ziemas kausā. Autospinta augstākie sasniegumi- Tepera trasē autospinta sacensībās kopvērtējumā- 1.vieta dāmās, 1.vieta junioros, un pirmās otrās un trešās vietas daudzās pilnpiedziņu klasēs. 333 ziemas kausā- 2. un 3.vieta 4WD AM ieskaitē. Vidzemes ziemas kauss- kopvertējumā 1.vieta dāmās un 1.vieta junioros.

Autosprinta sacensībās man ir 9 gadu pieredze un tajos piedalos vēl šobrīd, lai turpinātu attīstīt savas braukšanas prasmes. 

Braucu netikai autosprintā, bet arī kopā ar tēti-Intu Jeršovu, esmu piedalījusies minirallijā kā stūrmane. Augstākie sasniegumi minirallijā- 2.vieta kopvērtējumā 4WD klasē.

Kopš agras bērnības mans vislielākais sapnis ir bijis braukt autokrosā open klasē, šis ir sapnis, kuru šogad piepildīšu jau 4.sezonu. Pagājušajā sezonā izdevās izcīnīt 2. Un 3. Vietu divos posmos, kas dod motivāciju gatavoties šī gada sezonai.

Gaidīšu tieši tevi Sporta kompleksā 333!”Maija Stakena:

“Savu autosporta karjeru uzsāku pašā bērnība ar kvadrīšiem, mocīšiem un traktoriem, jo tētis ļoti gribēja dēlu, un es biju pilnīgi bezbailīga pirmā meita. 10 gados Kandavas kartinga skoliņā bija mana pirmā nopietnā pieredze, kur varēju cīnīties ar džekiem! Tad pārkāpu uz sporta kartingiem, kur cītīgi attīstīju savu braukšanas tehniku. Tētis nopirka man pirmo mašīnu 12 gados- atvieglots 3 Golfs ar kulaceni un čipotu motoru!! Man tā patika tā mašīna. Pēc pirmas nedēļas, nobraucot 12 stundas ziemas trasē “Brīvkalni”, treneris pateica, ka “neko vairs nevaru tev iemācīt – tu nereāli brauc!”. Tētis vairs nesēdās ar mani vienā mašīnā…viņam bija nereāli bail. Treners ieteica uzreiz braukt ziemas kausu sacensībās – pirmajās sacensībās es knapi redzēju pāri stūrei, taču uzvarēju dāmu klasē! Un aizdegos ar savu pirmo kausiņu! Nobraucām 22 sacensības ziemā un nākošajā gadā sāku braukt Rallijkrosā ar savu Ford Pumu. Nedēļu pirms sacensībām es nemaz nezināju, kas ir Rallycross. Pirms sacensībām ar Pumu biju izbraukusi vien divas reizes. Pirmajās sacensībās (Latvijas čempionātā) es sasitos ar savu konkurentu Mišķenko, iebraucu sienā taisnes galā, PABRAUCU UZ SĀNA! – Tiesneši ķēra galvu un nezināja, ko ar mani iesākt, taču nākošamā dienā (Ziemeļeiropas daļas Baltijas čempionātā) ES UZVARĒJU! Turpināju un turpinu piedalīties ziemas kausos un visos Latvijas ziemas sprinots biju ātrākā 2WDR klasē. Savas Rallycross gaitās ieguvu NEZBRX titulu 14 gados, kļūstot par jaunāko un pirmo sievieti ar šo titulu un arī 2023. gadā ieguvu Latvijas un Lietuvas čempionas titulu! Vēlos parādīt tev cik spējīga tu patiesi esi! Lai tu netikai spētu justies pārliecināta pie stūres, bet arī superīgi pavadīt laiku ar mums! Mīļi tevi gaidīšu ciemos!”

 

Alise Līga Grāmatiņa:
Šogad aizvadu devīto gadu autosporta. Savu autosportistes karjeru sāku “333” kartingu skolā, tālāk sekoja īres kartingu sacensībās, dāmu klasē, kurā guvu labus panākumus, pārsvarā tās bija 1. vietas. Tad sāku braukt PRO (profesionāļu) klasē, bet šajās sacensībās tikt uz pjedestāla vairs nemaz nebija tik vienkārši, bet par spīti tam, man ir bijuši vairāki pjedestāli arī šajā klasē. Vēlāk iekļuvu LMT Autosporta akadēmijā un sāku braukt Prokart sacensībās TK  klasē, kurā aizvadīju 3 sezonas, paralēli sākot savu folkreisa karjeru. Šobrīd esmu aizvadījusi 4 folkreisa sezonas un esmu stāvējusi uz visiem pjedestāla pakāpieniem dāmu, kā arī junioru ieskaitē. Pagājušajā gadā aizvadīju, kā dāmu ieskaites čempione, ziemas un vasaras folkreisa sezonās. Kā arī ieguvu 21. vietu no 168 braucējiem sezonas kopvērtējumā. Augstākā pozīcija kurā esmu bijusi folkreisa sacensībās ir 5. vieta no 72 braucējiem. Mana autosportistes karjera ir bijusi gana raiba un piedzīvojumu pilna, taču cenšos to padarīt arvien raibāku. Šobrīd gatavojam automašīnu Rallycross sacensībām. Ikdienā esmu pilna laika fizioterapijas studente, strādāju, kā arī man ļoti patīk dziedāt! Tas īsumā par mani, tiekamies Sporta kompleksā “333””