Apvidus braukšanas skola

Tās būs jaunas zināšanas, prieks un adrenalīns vienlaicīgi! Skola tiek organizēta sadarbībā ar 4x4overland.lv profesionālajiem offroad instruktoriem.

120 €
Pieteikties

Par kursu

Braucieni notiek ar klienta auto, automašīnā atrodoties ne vairāk kā 2 cilvēkiem. Kopā grupā ir 6 automašīnas.

 

Apmācības notiek 3,5 stundas – 1,5 stunda teorija, 2 stundas praktiskās apmācības.

 • Viena stunda “333” speciāli izveidotajā kalnā, kur ir leņķu un seguma daudzveidība (smilts, dubļi, grants), asas nogāzes un dažādi ūdens šķēršļi.
 • Otra stunda – kompleksam pieguļošajā meža teritorijā, jau reālā “offroad” vidē. Programma ir speciali izstrādāta tieši pamata kursam.

Apvidus braukšanas skolā gaidām tos cilvēkus, kas ikdienā pārvietojas ar 4×4 automašīnu: SUV klases auto, tautā sauktiem “džipiem” un “pikapiem”, kā arī vieglajām automašīnām ar paaugstinātu klīrensu. Bet pats galvenais, cilvēkus, kurus interesē noskaidrot, uz ko ir spējīgs viņu 4×4 spēkrats. Ar vienu auto var braukt ne vairāk kā 2 cilvēki, apgūstot zināšanas paralēli un izmēģinot savus spēkus komandā.

Apmācību programma

Teorētiskā daļa (1.5h)
 • Apvidus auto raksturojums.
 • Ģeometriskie parametri. Priekšējais un aizmugurējais pārkares leņķis. Rampas rādiuss, bāze, klīrenss. Ģeometrisko parametru uzlabošana. Virsbūves un transmisijas lifts (plusi un mīnusi).
 • Piedziņa un transmisija. Pastāvīga un pieslēdzama pilnpiedziņa. Sadales kārbas uzdevumi un tehniskie risinājumi. Pazeminātais pārnesums. Riteņu rumbas. Automātiskā un mehāniskā pārnesumkārba.
 • Diferenciāļu bloķēšana. Sadales kārbā, tiltos. Cieta un daļēja bloķēšana.
 • Piekare. Atkarīga un neatkarīga. Atsperes, lāgas torsioni. Tiltu artikulācija. Modifikācija.
 • Riteņi. Riepu un disku izmēri. Metāla vai alumīnija diski – pareiza izvēle. Kameru un bezkameru riepas. Protektoru veidi, pielietojums. Spiediens riepās.
 • Papildus aprīkojums. Vinčas – veidi un vilktspēja. Tauvas, šeikeļi, stropes, domkrati, papildus lukturi, bloki uc.
 • Elektroniskās sistēmas. Regulējama piekare, elektroniskie braukšanas režīmi un drošības sistēmas.
 • Drošības tehnika. Iestigušu automašīnu izvilkšana, vinčošanās, domkrata lietošana.
 • Kustība pa apvidu. Izpratne par auto un dabai saudzīgu braukšanu. Braukšana pa lauku ceļiem, smiltīm, dubļiem, risēm, grāvjiem, stāvām nogazēm, sānslīpumiem, zemām pļavām un purviem, kā arī ūdens šķēršļu šķērsošana.
Praktiskā daļa (2h)
 • Papildus aprīkojuma (domkrata, virves, karabīnes), pareiza pielietošana.
 • Pareiza kustības ātruma un pārnesumu izvēle. Pareizas kustības trajektorijas izvēle. Automašīnas gabarītu izjūtas treniņš.
 • 4×4 Parka šķēršļu josla: braukšana pa smiltīm, dubļiem un granti, stāvām nogāzēm un sānslīpumiem. 37° rampa un axle twist.
 • Iestigušas automašīnas izvilkšana.

Svarīgi

 • Atgādinām, ka jāievēro drošība un trases lietošanas noteikumi, jo trasē nedarbojas OCTA un KASKO apdrošināšana.
 • Dodoties uz apmācībām vajadzētu atcerēties, ka auto bagāžniekam ir jābūt tukšam, vai arī tajā esošajām mantām ir jābūt labi nostiprinātām.
 • Apmācībās vienlaicīgi atrodas 6 mašīnas, komunikācija notiek, izmantojot rāciju, kas novietota Jūsu automašīnā.
 • ! Ja pasākuma laikā automašīnai rodas tehniskas problēmas, nauda par sesijām netiek atmaksāta.
 • Svarīgi atcerēties, ka tās nav sacensības. Tā ir iespēja labāk saprast savu automašīnu, uzlabot savas auto vadīšanas prasmes, bet – bez mazākās konkurences ar citiem dalībniekiem.
Cenas un pieteikšanās

Cena par dalību vienam auto ir 120 Eur (ar PVN). Vienā auto var atrasties 2 cilvēki.  Vietu skaits ierobežots – katrā 3,5 stundu sesijā var pieteikties vien 6 auto. Pieteikšanās, sūtot e-pastu uz info@333.lv, sīkāka informācija pa tālruni 29555333.
! Dalība pasākumā tiks apstiprināta tikai pēc apmaksas saņemšanas.

Dalības atsaukšana un naudas atgriešana

Ja Jūs vēlaties atsaukt savu dalību, lūgums to paziņot rakstiski, aizpildot atteikuma veidlapu (lejupielādēt ŠEIT un nosūtot to uz info@333.lv. Atteikties no pakalpojuma izmantošanas var ne vēlāk kā vienu dienu (24 stundas) pirms pasākuma sākuma (izvēlētā bloka laiks). Nauda tiek atgriezta uz norādīto kontu četru darba dienu laikā, un dalība pasākumā tiek anulēta.! Atceramies, ka pasākuma norises dienās un pēc pasākuma atteikuma pieprasījumi netiks izskatīti.

Klientu atsauksmes

Lielisks atklājums – kempinga mājiņas!

Ņemot vērā izmērus, tās ir arī plašas - daļa no viesistabas un guļamistabas ar augstiem griestiem. Skats no terases tieši uz pludmali. Pāris km attālumā ir veikals. 

Ingrid

Ļoti interesantas braukšanas nodarbības visas dienas garumā!

Ļoti labi instruktori. Vienreizēja iespēja braukt pa trasi ar pilnu jaudu, cik nu ātri ir iespējas pēc stūrēšanas mākslas.

Ģirts D.

CSDD Droša braukšana

Piedalījos drošā braukšanā, CSDD soda punktu noņemšanas programmā. Bija pieņēmumi, ka būs garlaicīgs braukšanas prasmju atkārtojums. Patiesībā izvērtās ļoti aizraujoša un profesionāla apmācība.

Elena U.

Vieta izklaidēm ar draugiem!

Ļoti forša vieta, kur izklaidēties ar draugiem, foršas trases kartingu sacīkstēm. Vairāki kartingu veidi. Ātrākie brauc līdz 85km/h un tiem ir saprātīgas cenas. Noteikti apmeklēšu vēlreiz.  

Sergejs K.

Lieliska āra trase kartinga cienītājiem!

Vairākas trases, kuras pēc sajūtām ir ļoti drošas un profesionāls personāls. Pārsteidzoši bija tas, kas šeit tiek organizētas arī drošas braukšanas apmācības! Ļoti iesaku!

M. N.

Foršākā pludmale pierīgā!

Raivis D.

Ģimenes brauciens ar kvadricikliem

Braucām ar ģimeni ar kvadricikliem. Kolosāla vieta, milzīga teritorija ar trasēm. Stundas laikā pat visu neizbraukājām. Noteikti brauksim vēl. Personāls ļoti laipns. Brauciet, nenožēlosiet!

Taņa B.

Izklaidēm bagāta vieta!

Pārsteidzoši izklaidēm un atpūtas iespējām bagāta vieta, gan aktīvākas un ekstrēmākas izklaides cienītājiem būs ko darīt, gan mierīgi papeldēties vai saulē pagulēt draugu kompānijā.

Z. M.

Fantastiska vieta motosportistiem!

Kartings, auto trase apmācībām. Apvidus trases. MX trase un meža trase Enduro motocikliem. Bezmaksas sava auto novietošana uz pasākuma laiku.

Guntis R.

Super, bērni bija sajūsmā!

Ūdens atrakcija un kartings pat pieaugušos spēj atgriezt bērnībā.

Kaspars A.

Laipna un pozitīva apkalpošana

Paldies Sporta kompleksa 333 instruktoram Aleksandram par apmācības kursu, vērtīgajiem padomiem un praktisko pielietojumu. Laipns personāls. No trases visi devāmies prom pozitīviuzlādēti”. 

Liene C.