Klientu diena 333 Drošas Braukšanas Poligonā - Sporta komplekss 333

Klientu diena 333 Drošas Braukšanas Poligonā

16. oktobrī 333 Drošas braukšanas poligonā norisināsies Klientu diena, kurā ikvienam būs iespēja piedalīties Drošā Testa braucienā.

Tuvojas ziemas sezona, kurā, pēc statistikas datiem, pieaug ceļu satiksmes negadījumu skaits.

Visbiežāk tas ir nelabvēlīgu laika apstākļu, piemēram, slapja asfalta un ledus, sekas. Iestājoties rudens un ziemas periodam, ielās ne tikai palielinās automašīnu skaits, bet arī, lietusgāžu un sala dēļ, pasliktinās ceļa seguma kvalitāte.

Sporta komplekss 333 kopā ar 333 Drošas Braukšanas poligonu organizē Klientu dienu – Drošu Testa braucienu, kurā ikvienam būs iespēja gūt nelielu ieskatu poligona darbībā un izmēģināt savas auto vadīšanas spējas ārkārtas ceļa satiksmes situācijās, īpaši aprīkotā mācību laukumā. Poligons ietver elementus, kas ļauj simulēt slīdēšanu uz slapja vai slidena ceļa, izvairoties no šķēršļiem, kā arī strauju bremzēšanu.

333 Drošas braukšanas poligona projektu vadītāja Egija Laure stāsta:

“Katram satiksmes dalībniekam ir jābūt pārliecinātam, ka viņš uz ceļa var tikt galā ar savu auto. Par laimi, daudzi no mums nekad nav nonākuši avārijas situācijā, vadot automašīnu. Mūsu pasākums ir iespēja pārliecināties, ka neparedzētās situācijās mēs spēsim pieņemt pareizo lēmumu un tiksim ar to galā!“ 

Pasākums iekļaus stāstījumu par to, kā reaģēt ekstremālās situācijās ceļu satiksmē un praktisko daļu Poligonā, kurā ikviens varēs pārbaudīt savas braukšanas prasmes pieredzējušu instruktoru vadībā.

Klientu diena Sporta kompleksā 333 norisināsies 16. oktobrī, ar iepriekšēju pieteikšanos – ŠEIT !*

Kas var piedalīties?

Piedalīties pasākumā aicinām ikvienu autovadītāju, katram dalībniekam ierodoties ar savu auto (ar derīgu tehnisko apskati). Automašīnas svars nedrīkst pārsniegt 3,5 tonnas un tai jābūt aprīkotai ar bezradžu riepām.

*Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!