Droša braukšana uzņēmumiem - Sporta komplekss 333
Droša braukšana uzņēmumiem

Droša braukšana uzņēmumiem

Izstrādājam gan individuālas, gan grupu apmācības pēc klienta vajadzībām, pielāgojot tās nepieciešamajai darbības specifikai.
Vai tas būtu ekonomiskas braukšanas kurss, apmācības operatīvam transportam vai vērtīgas zināšanas kolektīvam.
Cenu piedāvājums tiek sastādīts individuāli
☎️ Pieteikties

Kādas ir drošas braukšanas poligona piedāvātās iespējas, tavam uzņēmumam?

 

Vēlies braukt gan drošas braukšanas poligonā,  gan offroad trasē vai ceļu satiksmē?

Praktiskā daļa Poligonā

45 min.

Apmācībās tiks izmantoti visi drošas braukšanas poligona laukumi, ietverot: 

  • Testu laukums – Slaloms, akvaplanings, bremzēšana uz dažādiem brauktuves segumiem. 
  • Dinamiskā ripa – Automašīnas sānslīdes apguve (sānslīde sākas caur automašīnas aizmugurējo asi), pareizas rīcības izvēle atkarībā no piedziņas veida. Plašā manevrēšana, izvairoties no (ūdens) šķēršļiem, elektronisko stabilitātes sistēmu izmantošana. 
  • Aplis – Automašīnas sānslīdes apguve (sānslīde sākas caur automašīnas priekšējo asi), ātruma un trajektorijas izvēle, strauja manevrēšana izvairoties no šķēršļiem uz slidenas virsmas. 
  • Kalns – Automašīnas sānslīdes apguve, akvaplanēšanas apstākļu pārvarēšana drošā vidē. Riepu spiediens un citi akvaplanēšanu ietekmējošie faktori, autovadīšanas specifika uz nehorizontālas virsmas (nogāzes). Nelīdzsvarotas mašīnas vadīšanas risku kontrole, izvairoties no negaidītiem (ūdens) šķēršļiem, bremzējot un veicot strauju pagriezienu uz slidenas virsmas. 

Katrs laukums ir specifisku uzdevumu, metodikas, drošas braukšanas pamatu un sānslīžu apgūšanai, kurās tiek stimulēti ekstremāli apstākļi ceļu satiksmē – sānslīde, akvaplanēšana, negaidīti šķēršļi, un citi. Jūs apgūsiet prasmi vadīt automašīnu apstākļos, kad uz automašīnu iedarbojas inerces spēki, kā arī mainoties reljefam mainās bremzēšanas ceļš un saķere. 

Praktiskā daļa pilsētas satiksmē

60 min.
  • Praktizēsiet teorijas daļā jauniegūtās zināšanas pieredzējoša un zinoša instruktora pavadībā. 
  • Praktizēsiet kā ekonomiski uzsākt braukšanu, kā pareizi pārslēgt ātrumus, pielāgosiet pārnesumus dzinēja apgriezieniem, saglabāsiet vienmērīgu braukšanas ātrumu. 
  • Automašīnas vadīšanas veids, pārvietošanās plānošana, satiksmes intensitāte, auto svars, auto aerodinamika, gaisa spiediens riepās, strauja braukšanas uzsākšana ekonomiskā režīmā. Pareiza ātrumu pārslēgšana, zemi apgriezieni. Braukšana kopējā satiksmes plūsmā. Notikumu paredzēšana. Sarkanā gaisma u.c. iemesli apstāties.

Ko Jūs iegūsiet no šī kursa?  

 

Jūs apgūsiet ekonomisku transportlīdzekļa vadīšanu, kas palīdzēs samazināt automašīnas degvielas patēriņu, amortizācijas izdevumus, kā arī zināšanas un prasmes, kā saglabāt auto pēc iespējas labākā tehniskā stāvoklī.