Cupra Summit 2023 9. septembrī - Sporta komplekss 333

Cupra Summit 2023 9. septembrī

Cupra Summit 2023 9. septembrī

9. septembrī CUPRA automašīnu cienītājiem un īpašniekiem bija iespēja vienkopus pulcēties nozīmīgā pasākumā pie mums – “Sporta kompleksā 333”!
🚗250 CUPRA automašīnas un vairāk nekā 750 CUPRA īpašnieki un viņu draugi pulcējās patīkamā atmosfērā, kurā, instruktoru pavadībā, autovadītājiem bija iespēja apgūt jaunas prakses, kā droši vadīt savu spēkratu dažādos, braukšanu apgrūtinošos apstākļos, mūsu izveidotajā «Drošas braukšanas» simulatoru trasē.
✅Salidojuma dalībniekiem tika dota iespēja atdzīvināt sevī mītošo sacensību garu un CUPRA automobiļa spēkus 3 dažādās līgās – CUPRA Fun, CUPRA Family un CUPRA Pro. CUPRA Pro līgā autovadītāji varēja pārbaudīt savas spējas trasē.
Savukārt CUPRA Fun un CUPRA Family disciplīnās spēkratā varēja izbaudīt mierīgas, bet ne mazāk aizraujošas aktivitātes ģimenes un draugu lokā, ko piedāvā «333» sporta kompleksa instruktori.
🧭“Sporta kompleks 333” izaicināja komandas uz atraktīvu un enerģisku orientēšanos. Izmantojot karti komandām pēc iespējas vairāk bija jāatrod kontrolpunktus un jāatzīmē kontrolkartē.
Pasākuma noslēgumā visas CUPRA automašīnas veica kopīgu goda apli un debesis izgaismoja svētku uguņošana.
Paldies visiem dalībniekiem par entuziasmu, emocijām un lieliski pavadīto laiku!