Aizvadīts pirmais Klientu Dienas pasākums 333 Drošas Braukšanas Poligonā  - Sporta komplekss 333

Aizvadīts pirmais Klientu Dienas pasākums 333 Drošas Braukšanas Poligonā 

16.oktobrī 333 Drošas braukšanas poligonā norisinājās pirmais Klientu dienas pasākums ar ekskluzīvu iespēju ikvienam izmēģināt savas auto vadīšanas prasmes Drošā testa braucienā.

Pasākumu atklāja Drošas braukšanas poligona koordrinatore Egija Laure, iepazīstinot apmeklētājus ar Sporta kompleksu 333, kā arī sniedzot ieskatu Poligona pamatfunkcijās un darbībā. Savā uzrunā Laure atzīmēja, ka drošas braukšanas apgūšana ir iespēja kļūt ne tikai par labāku autovadītāju ceļu satiksmē, bet arī sabiedrības locekli kopumā. 

Pasākuma otrajā daļā apmeklētājiem tika sniegta iespēja izmēģināt sava auto vadīšanas prasmes pieredzējušu instruktoru vadībā, kas iekļāva pamata instruktāžu un testa braucienu Latvijā vienīgajā drošas braukšanas poligonā ar četrām īpasi veidotām trasēm, kurās tiek stimulēti ekstremāli apstākļi ceļu satiksmē – sānslīde, akvaplanēšana un negaidīti šķēršļi. 

Sporta komplekss 333 izsaka pateicību visiem Klientu dienas apmeklētājiem un sadarbības partneriem. Informāciju par gaidāmajiem pasākumiem iespējams atrast “333” sociālajos tīklos un mājaslapā!