"333” ir veicis apjomīgus atjaunošanas darbus Drošas braukšanas poligonā un papildinājis autoparku - Sporta komplekss 333

“333” ir veicis apjomīgus atjaunošanas darbus Drošas braukšanas poligonā un papildinājis autoparku

Daudzfunkcionāls sporta komplekss “333” sadarbībā ar “SIA FLOOROO” veic Drošas braukšanas poligona slīdvirsmu atjaunošanas darbus un iegādājas divas Toyota “Hybrid” automašīnas.

 333 Drošas braukšanas poligons ir vienīgais laukums Latvijā, kas piemērots drošas braukšanas prasmju apgūšanai drošā vidē. Tas darbojas Latvijas reģionā un pieņem arī ārvalstu viesus. 

“2022. gadā aktīvi norisinās “333” kompleksa atjaunošanas un uzlabošanas darbi, man ir prieks prezentēt arī atjaunotas poligona slīdvirsmas un mūsu divas automašīnas Toyota “Hybrid”. Slīdvirsmas atjaunošanas darbi ilga visu vasaru un turpināsies arī rudenī. Ja viss noritēs kā plānots, tad līdz rudens beigām visas poligona slīdvirsmas tiks atjaunotas”, stāsta 333 Drošas braukšanas poligona koordinatore Egija Laure.  

Kā atzīmē 333, atjaunošanas darbi Drošas braukšanas poligonā ir liels solis uz priekšu sadarbībai ne tikai ar privātajiem klientiem, bet arī iespēja veicināt sadarbību ar korporatīvajiem klientiem no Latvijas un citām valstīm.