Zem mirkļbirkas #DubultDrosi motoru sporta nozares entuziasti aicina apvienot visas aktivitātes, kurās var iesaistīties, lietojot ķiveres.

Zem mirkļbirkas #DubultDrosi motoru sporta nozares entuziasti aicina apvienot visas aktivitātes, kurās var iesaistīties, lietojot ķiveres.

No 12. maija valdība ir atļāvusi organizētus sporta treniņus grupām līdz 25 cilvēkiem, tāpēc sporta komplekss “333”, sadarbojoties ar Latvijas Automobiļu federāciju, ir nācis klajā ar iniciatīvu – izveidot mirkļabirku #dubultdroši, lai sabiedrībā veicinātu uzticēšanos sporta veidiem, kuru laikā tiek lietota ķivere.

 

Šajā laikā, kad sabiedrība tikai pamazām mēģina pierast pie jaunajiem noteikumiem un  valdība ir atļāvusi atsākt treniņus, ir būtiski stiprināt sabiedrības uzticību ikvienai aktivitātei, kura patiesi ir droša ne tikai pašiem sportistiem, bet arī apkārtējiem.

 

Sporta kompleksā piedāvājam treniņus dažādām autosporta disciplīnām: standartauto, driftam, treniņus ar īres un sporta kartingiem. Mēs vēlamies uzsvērt to, ka autosports un motosports ir dubultdrošs, visos mūsu piedāvātajos treniņos cilvēkiem obligāti jālieto ķiveres, kas aizsargā ne tikai pašu braucēju, bet arī līdzcilvēkus, jo veic arī aizsargmaskas funkciju. Mirkļbirka #DubultDrosi varētu būt labs veids, kā apvienot visas aktivitātes, kurās var iesaistīties, lietojot slēgtā tipa ķiveres – tas ir droši un atbildīgi pret sabiedrību!

 

Lielākā daļa autosporta pasākumu notiek brīvā dabā, svaigā gaisā, atrodoties savā automašīnā ar ķiveri galvā, tāpēc aicinām atsaukties visus, kas gatavi atbalstīt šo iniciatīvu un raisīt sabiedrībā lielāku izpratni un toleranci pret auto un moto trasēs notiekošo.

 

# DubultDrosi.