Salsas ballīte 15. augustā “El Dia de el Paso – Summer Edition 2020”

Šīs vasaras gaidītākais notikums el Paso saimē! ?
El Dia – tās ir dejas visu dienu līdz pat pusnaktij. ☀️? Šogad tā notiks sporta kompleksā 333 – būs smiltis, būs ūdens un būs atrakcijas! Esat gatavi lieliskai dienai, kur apgūsim jaunus dejus soļus un atcerēsimies, kā ir būt kopā ??

⛱️ Ja vēlies mazliet padejot un vairāk pasauļoties: 8 eiro viena nodarbība
??Deju meistara biļete: 26 eiro (5 nodarbības)
? Ballītes zvēra biļete: 35 eiro (5 nodarbības + 50 min ūdens atrakcijas – vairāk info)

NODARBĪBU SARAKSTS ?

  • 13:00-13:45 Salsa Suelta/ Partnerwork
  • 14:00-14:45 Urban kiz
  • 15:00-15:45 Reggaeton
  • Pusdienlaiks
  • 17:00-17:45 Bachata
  • 18:00-18:45 Rueda de Casino

Nodarbības visiem līmeņiem, vismaz ar mēneša pieredzi. ?

BALLĪTE NORISINĀSIES NO 19:00 LĪDZ 23:59! ? (ieeja bez maksas)

Ģērbies koši, jo pasākuma tēma ir Spilgti kā NEONS!
Ņemiet līdzi ērtu un arī siltu (ja esat salīgi) apģērbu, aksesuārus un citas nepieciešamās lietas, lai ir ērti un komfortabli varat pavadīt dienu ?
Informācija: info@elpaso.lv vai FB @elpasolv

? Pasākums var tikt fotografēts un filmēts, tādēļ, ievērojot GDPR, mums ir pienākums paziņot, ka materiāls var tikt izmantots reklāmas nolūkos El Paso Social Dance Studio sociālajos tīklos un citur. Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Ja nevēlies, lai Tevi pasākuma laikā filmē vai fotogrāfē, lūdzu, paziņo par to mūsu fotogrāfam vai operatoram, kā arī, ja pēc pasākuma vēlies, lai kāda no publicētajām bildēm tiktu izņemta, lūdzu, sazinies ar mums.

Tāpat Pasākums norisināsies ievērojot normatīvajos aktos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem un pretepidēmijas pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai noteiktās prasības. Būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi. Nedrūzmējies un ievēro distanci no pārējiem, kamēr neesi uz deju laukuma. Ja jūties slikti vai ir novērojami slimības simptomi, paliec mājās! ?‍⚕️