NOSLĒDZIES “333” ZIEMAS KAUSA 2019/2020 KGK KAMASA-TOOLS 4.POSMS

NOSLĒDZIES “333” ZIEMAS KAUSA 2019/2020 KGK KAMASA-TOOLS 4.POSMS

“333” Ziemas kausa 4. posma atskats, cīņas kopvērtējumā paliek saspringtākas

Sestdien, 29. februārī, ziemīgos laikapstākļos tika aizvadīts 333 Ziemas kauss 4.posms KGK Kamasa-Tools. Šoreiz dalībnieki tika izaicināti izturības jeb endurance formātā.

 

Amatieru grupā 2WD pjedestāls tika sadalīts šādi: 1. vieta Ģirts Feodorovs, 2. vieta Edgars Šturcs, 3. vieta Ivars Freibergs. Kopvērtējumā šajā klasē ir viens izteikts līderis, kopvērtējuma uzvarētājs ir pavisam skaidrs – uz pjedestāla noteikti kāps Ģirts Feodorovs.

2WD PRO klasē braucēji ierindojušies šādās vietās –  1. vieta Jānis Spīķis, 2. vieta Tomass Štolcermanis, trešā – Edvīns Vansovičs. Īpaši gribas izcelt  Tomasa Štolcermaņa izcilo sniegumu, jo Tomasam ir tikai 12 gadi. Šajā klasē kopvērtējumā par pirmo un otro vietu ar 2 punktu starpību cīnās Varis Žentiņš un Jānis Spīķis.

Amatieru grupā 4WD klasē “333” Ziemas kausa 4. posmā 1. vietu izcīnīja Agris Martinsons, otro – Kitija Jeršova, trešā godpilnā vieta Tomam Valainim. Arī šajā klasē īpaši novērtējams ir Kitijas Jeršovas sniegums – otrā vieta 15 gadu vecumā, kungu konkurencē.

Runājot par kopvērtējumu, arī šajā klasē viss vēl var mainīties. Šobrīd vadībā ir 3 kungi – Rolands Ozoliņš, Toms Valainis un Agris Martinsons, bet uzvarētāju būs iespējams uzzināt tikai pēc 5.posma.

4WD PRO: 1. vieta Mārtiņam Ločmelim, 2. vieta Artim Vicinskim, 3. vieta – Kalvim Blūmam. Šajā klasē, tāpat kā 2WD PRO klasē, vēl ir ko pacīnīties,  šobrīd vadībā ir Mārtiņš Ločmelis (132 punkti), bet pavisam netālu no viņa -Artis Vicinskis (125punkti).

RWD AM šajā sezonā viss plašāk pārstāvētā klase, 4. posmā 1. vietu ieņēma Andris Aizpurietis, otro – Artūrs Cabulis, trešo – Gatis Gedroics-Jurago. Ir skaidrs, ka par pirmo un otro vietu kopvērtējumā norisināsies sīva cīņa. Šobrīd Andri Aizpurieti (127 punkti) no Gata Gedroica-Jurago (125 punkti) šķir tikai 2 punktu starpība.

RWD PRO klasē pjedestāls sadalīts šādi:

  1. vieta Raivis Galviņš
  2. vieta Kaspars Sloka
  3. vieta Aleksejs Kreipāns

Šajā klasē situācija ir pavisam interesanta. Par pirmo/otro vietu kopvērtējumā cīnās divi kungi – Raivis Galviņš (130 punkti) un Aleksejs Kreipāns (129 punkti). Punktu starpība ir pavisam niecīga, intriga paliks spēkā līdz pašām beigām, un šo faktu īpaši interesantu padara tas, ka abi kungi “333” Ziemas kausā startē ar vienu auto.

“333” Ziemas kausa 2019/2020. gada sezonas noslēdzošais 5. posms norisināsies 14. martā, kad notiks arī kopvērtējuma top 3 braucēju apbalvošana visas klasēs.