Noslēdzies “333” Ziemas kausa 2019/2020 Addinol 2.posms

Noslēdzies “333” Ziemas kausa 2019/2020 Addinol 2.posms – vēl nebijusi trases konfigurācija pulcē pārsteidzoši lielu dalībnieku skaitu, pārspēts iepriekšējais rekords.

2020 gada 4.janvārī Sporta kompleksā “333” norisinājās otrais

“333” Ziemas kausa Addinol posms standartautomobiļiem. Tāpat kā pirmais, arī šis posms tika aizvadīts Sprint formātā, jo silto laikapstāklu dēļ nebija iespējams izmantot trases grants daļu.

”Lai sacensības joprojām būtu interesantas braucējiem, izveidojām 13 gadu laikā vēl nebijušu trases konfigurāciju, un esam patīkami pārsteigti par lielo atsaucību”, stāsta “333” vadītājs un sacensību organizators Haralds Šlēgelmilhs.

Kā iepriekš ziņots, “333” Ziemas kausa pirmajā posmā uz starta stājās iepriekš nebijis dalībnieku skaits – 142 unikālie braucēji, taču šobrīd rekords ir pārspēts – otrajā posmā startējuši jau 158 unikālie dalībnieki. “Ļoti priecājamies, ka standartautomobiļu sacensības iegūst arvien lielāku popularitāti. Šajā posmā mums ir arī pirmais ārzemju dalībnieks 4WD klasē – Simonas Kazbaras no Lietuvas, par to ļoti priecājamies. Mēs turpināsim strādāt gan pie dalībnieku piesasites, gan sacensību kvalitātes uzlabošanas”, tā H. Šlēgelmilhs.

Šajā posmā dalībnieki tika pie vērtīgām balvām no 2 posma atbalstītāja, eļļu izplatītāja Addinol Latvija, savukārt sezonas garumā dalībnieki sacentīsies par uzvaru kopvērtējumā un autosporta pieredzes braucienu uz Gruziju, Rustavi trasi.

Šajā posmā amatieru ieskaitē uzvaras izcīnīja:

2WD klasē
1.vieta Einārs Bērze
2.vieta Atvars Saliņš
3.vieta Armands Galviņš

RWD klasē
1.vieta Gatis Gedroics-Jurago
2.vieta Andris Aizpurietis
3.vieta Jānis Auziņš

4WD klasē
1.vieta Toms Valainis
2.vieta Valts Valainis
3.vieta Rolands Ozoliņš

Profesionāļu ieskaitē 2 posmā uzvaras ieguva:

2WD klasē
1.vieta Varis Žentiņš
2.vieta Jānis Spīķis
3.vieta Modris Žentiņš

RWD klasē
1.vieta Aleksejs Kreipāns
2.vieta Raivis Galviņš
3.vieta Jānis Vanks

4WD klasē
1.vieta Mārtiņš Ločmelis
2.vieta Rolands Kaucis
3.vieta Artis Vicinskis

Visus rezulātus iespējams apskatīt šeit

Nākamais, trešais “333” Ziemas kausa posms notiks 2020. gada 1. februārī un, ja vien lakapstākļi būs labvēlīgi, sacensības tiks organizētas Klasiskajā formātā.

Visā sezonā tiks saglabāts PRO / AM ieskaites grupu dalījums 2WD, RWD un 4WD klasēs. Tāpat nemainīgs būt kausa koncepts par dažādiem sacensību formātiem un mainītām trases konfigurācijām.