TRACK DAY OKTOBRĪ

17. oktobris (sestdiena) no 11:-00 līdz 20:00

22. oktobris (ceturtdiena)  no 14:00 līdz 19:00

31. oktobris (sestdiena) no 11:00 līdz 20:00

 

 

Kas ir TRACK DAY?

Auto treniņu diena jeb TRACK DAY ir diena, kad ikviens var doties slēgtā trasē ar savu auto un izbraukt ar to sportiskā režīmā, drošos apstākļos.
Ko var iegūt?
Iemācīties braukt sportiski, kontrolēt savu apļa laiku un vienmēr censties uzlabot personīgo rezultātu.

JA IR JAUTĀJUMI, SAZINIETIES AR MUMS!

Sūtot e-pastu uz info@333.lv vai zvanot pa tālruni 29 555 333

KO VAR IEGŪT?

Pirmkārt – izlādēties un iegūt adrenalīnu! Braukt sportiski, sekot savam apļa laikam un vienmēr censties uzlabot personīgo rezultātu.

KAS VĒL?

Darbosies 333 CAFE un būs iespēja iegādāties siltas pusdienas un dažādus dzērienus. Mēs nepārstājam domāt par drošību – galdiņi ir novietoti 2 metru attālumā un izvietoti arī uz terases svaigā gaisā!

CENAS

Sakarā ar drošības noteikumu uzlabošanu un vēlmi samazināt slodzi tehnikai, vienas sesijas garums tiek noteikts 10 minūtes.

Cena par vienu sesiju – 10 minūtes / 5Eur 
Jāņem vērā, ka transponderu (laika ņemšanas sistēmu) nodrošinām tikai tādā gadījumā, ja tiek pirktas 3 sesijas (3×10 minūtes) uzreiz.

Ķiveres īre – 5 Eur no personas
Jāņem vērā, ka ķiveri iespējams noīrēt tikai tādā gadījumā, ja tiek pirktas 3 sesijas (3×10 minūtes) uzreiz.

Apmeklētājiem ieeja bez maksas 

SVARĪGI!

  • Atgādinām, ka jāievēro drošība un trases lietošanas noteikumi, jo trasē nedarbojas OCTA, savukārt KASKO apdrošināšana darbojas tikai tajā gadījumā, ja tā noformēta ekstremālai braukšanai.
  • Auto treniņu laikā nav pieļaujama kontaktcīņa un tas nav drifta treniņš. Vieglas kontrolētas, sānslīdes ir pieļaujamas. Apzināts drifts kategoriski aizliegts.
  • Gan drošības jostu, gan ķiveres lietošana brauciena laikā ir obligāta gan braucējam, gan blakussēdētājam. Dodoties uz trasi vajadzētu atcerēties, ka arī auto bagāžniekam ir jābūt tukšam, vai arī tajā esošajām mantām ir jābūt labi nostiprinātām.
  • Trasē vienlaicīgi atrodas 6-8 mašīnas un trasē tās tiek laistas ar 200m distanci.
  • Svarīgi atcerēties, ka TRACK DAY – tās nav sacensības. Tā ir iespēja labāk saprast savu automašīnu, uzlabot savas auto vadīšanas prasmes, bet – bez mazākās konkurences ar citiem dalībniekiem.

 

Sīkāka informācija zvanot uz “333” info centru pa tālruni 29 555 333

PIETEIKUMA ANKETA

#DubultDrosi 333 TRACK DAY
30. | 31. MAIJS

DALĪBAS ATSAUKŠANA UN NAUDAS ATGRIEŠANA

Ja Jūs vēlaties atsaukt savu dalību, lūgums to paziņot rakstiski, aizpildot atteikuma veidlapu (lejupielādēt ŠEIT un nosūtot to uz info@333.lv. Atteikties no pakalpojuma izmantošanas var ne vēlāk kā vienu dienu (24 stundas) pirms pasākuma sākuma (izvēlētā bloka laiks). Nauda tiek atgriezta uz norādīto kontu divu darba dienu laikā, un dalība pasākumā tiek anulēta.

! Atceramies, ka pasākuma norises dienās un pēc pasākuma atteikuma pieprasījumi netiks izskatīti.

JA IR JAUTĀJUMI, SAZINIETIES AR MUMS!

Sūtot e-pastu uz info@333.lv vai zvanot pa tālruni 29 555 333