#DubultDrosi “333” TRACK DAY

#DubultDrosi “333” TRACK DAY

Kas ir #DubultDrosi “333” TRACK DAY?
TRACK DAY ir diena, kad ikviens var doties slēgtā trasē ar savu auto un izbraukt ar to sportiskā režīmā, drošos apstākļos.

#DubultDrosi TRACK DAY ir diena, kad visu ir iespējams izdarīt ATTĀLINĀTI un nav tieša kontakta ar trases personālu vai citiem dalībniekiem.

 

Sakarā ar jauno un nevienam neierasto situāciju, laiki #DubultDrosi  TRACK DAY ir sadalīti pusotras stundas blokos.

Vienā blokā reģistrācija iespējama 16 a/m. Trasē vienlaicīgi var doties 8 a/m, sesijās pa 15 min. Minimālais braukšanas laiks ir 45 minūtes, maksimālais – 1,5 stunda, atkarībā no automašīna skaita.

Cena – Bloks (pusotra stunda) vienam auto – 25Eur

 

Kā tas notiks?

  • Ieej mūsu mājas lapā 333.lv/trackday un izvēlies sev piemērotāko laiku šeit
  • Iepazīsties ar noteikumiem, atzīmē, ka esi ar tiem iepazinies
  • Samaksā par izvēlēto bloku (un/vai ķiveri) internetā, izmantojot maksājumu karti
  • Brauc uz “333” noteiktajā dienā vismaz 15 minūtes pirms sava bloka sākuma
  • Meklē #DubultDrosi TRACK DAY iebrauktuvi un mēs Tavu auto atpazīsim pēc auto reģistrācijas numura
  • “333” darbinieks piestiprinās Tavam auto laika ņemšanas iekārtu (transponderi) un uz priekšējā stikla uzlīmēs laika uzlīmi. Izsniegs ķiveri, ja būsi to pasūtījis
  • Lai sekotu līdzi savam un līdzbraucēju apļa laikiem, lejupielādē laika kontroles aplikāciju MYLAPS Speedhive (meklē Live Timing un #DubultDrosi TRACK DAY)
  • Seko “333” darbinieka norādījumiem, brauc trasē un ķer adrenalīnu!

Kas ar drošību?

#DubultDroši TRACK DAY tāpēc arī tā saucas, ka ir dubultdrošs.
Par ķiveri – ideāli, ja tev ir savs ekipējums. Ja nav, to būs iespējams arī izīrēt, iepriekš piesakot internetā. Ķivere būs dezinficēta un gatava lietošanai.

Trasē automašīnā vienlaicīgi drīkst atrasties 2 cilvēki (tikai priekšējos sēdekļos) tāpēc ir pieļaujams, ka uz #DubultDroši TRACK DAY jūs dodaties kopā ģimenes locekli vai kādu, ar ko dzīvojat vienā mājsaimniecībā. Noteikumi visiem vienādi – arī šim cilvēkam obligāti jābūt ķiverei.

Mēs turpinām ievērot 2 metru distanci, dezinficējam ķiveres un esam atbildīgi.

Ko var iegūt?
Pirmkārt – izlādēties un iegūt adrenalīnu! Braukt sportiski, sekot savam apļa laikam un vienmēr censties uzlabot personīgo rezultātu.

Kas vēl?
Darbosies 333 CAFE un būs iespēja iegādāties siltas pusdienas un dažādus dzērienus. Mēs nepārstājam domāt par drošību – galdiņi ir novietoti 2 metru attālumā un izvietoti arī uz terases svaigā gaisā!

SVARĪGI!
Atgādinām, ka jāievēro drošība un trases lietošanas noteikumi, jo trasē nedarbojas OCTA, savukārt KASKO apdrošināšana darbojas tikai tajā gadījumā, ja tā noformēta ekstremālai braukšanai.

Auto treniņu laikā nav pieļaujama kontaktcīņa un tas nav drifta treniņš. Vieglas kontrolētas, sānslīdes ir pieļaujamas. Apzināts drifts kategoriski aizliegts.

Gan drošības jostu, gan ķiveres lietošana brauciena laikā ir obligāta gan braucējam, gan blakussēdētājam. Dodoties uz trasi vajadzētu atcerēties, ka arī auto bagāžniekam ir jābūt tukšam, vai arī tajā esošajām mantām ir jābūt labi nostiprinātām.

Trasē vienlaicīgi atrodas 6-8 mašīnas un trasē tās tiek laistas ar 200m distanci. Trases konfigurācija tiek mainīta vairākas reizes dienas laikā, padarot braucienus interesantākus.

Svarīgi atcerēties, ka TRACK DAY – tās nav sacensības. Tā ir iespēja labāk saprast savu automašīnu, uzlabot savas auto vadīšanas prasmes, bet – bez mazākās konkurences ar citiem dalībniekiem.

Sīkāka informācija zvanot uz “333” info centru pa tālruni 29 555 333