AUTO TRENIŅU DIENAS (TRACK DAY) MARTA KALENDĀRS

AUTO TRENIŅU DIENAS (TRACK DAY) MARTA KALENDĀRS

AUTO TRENIŅU DIENAS (TRACK DAY) MARTA KALENDĀRS

MARTĀ TRACK DAY norisināsies šādos datumos:

8. marts (svētdiena) 11:00-19:00
12. marts (ceturtdiena) 15:00-19:00
21. marts (sestdiena) 11:00-19:00
28. marts (sestdiena) 11:00-19:00

Kas ir TRACK DAY?
Auto treniņu diena jeb TRACK DAY ir diena, kad ikviens var doties slēgtā trasē ar savu auto un izbraukt ar to sportiskā režīmā, drošos apstākļos.
Ko var iegūt?
Iemācīties braukt sportiski, kontrolēt savu apļa laiku un vienmēr censties uzlabot personīgo rezultātu.
Vajag padomu? Piesaki instruktoru pa tālruni 29 555 333. Instruktora pakalpojumi maksā 30Eur stundā (vai attiecīgi par izmantoto laiku).

Ikvienam dalībniekam vai līdzjutējam būs iespēja sekot līdzi rezultātiem, vērojot tos “333” info centra vai 333 CAFÉ televizorā, kā arī – savā telefonā, izmantojot aplikāciju MYLAPS Speedhive.

Trasē automašīnā vienlaicīgi drīkst atrasties 2 cilvēki (tikai priekšējos sēdekļos) tāpēc aicinām ņemt līdzi draugus vai ģimenes locekļus un doties trasē divatā.

Kas vēl?
Darbosies 333 CAFÉ un būs iespēja iegādāties gan siltas pusdienas, gan siltus dzērienus.

Paralēli darbosies arī kartingu trase un ikvienam būs iespēja izbraukt ar kartingiem. Sakarā ar rudens sezonas iestāšanos, oktobrī kartingu cena ir 9Eur/8min pieaugušajiem un 6Eur/8min bērniem.

TRACK DAY cenas
Sakarā ar drošības noteikumu uzlabošanu un vēlmi samazināt slodzi tehnikai, vienas sesijas garums tiek noteikts 10 minūtes.

Cena par 6 sesijām (6×10 minūtes) – 25 Eur.
Ir iespējams iegādāties tikai vienu sesiju – 10 minūtes / 5Eur..
Jāņem vērā, ka transponderu (laika ņemšanas sistēmu) nodrošinām tikai tādā gadījumā, ja tiek pirktas 3 sesijas (3×10 minūtes) uzreiz.

Instruktora pakalpojumi – 30Eur/h
Ķiveres īre – 2Eur no personas
Apmeklētājiem – bez maksas

SVARĪGI!
Auto treniņu laikā nav pieļaujama kontaktcīņa un tas nav drifta treniņš. Vieglas kontrolētas, sānslīdes ir pieļaujamas. Apzināts drifts kategoriski aizliegts. Atgādinām, ka jāievēro drošība un trases lietošanas noteikumi, jo trasē nedarbojas OCTA, savukārt KASKO apdrošināšana darbojas tikai tajā gadījumā, ja tā noformēta ekstremālai braukšanai.

Gan drošības jostu, gan ķiveres lietošana brauciena laikā ir obligāta gan braucējam, gan blakussēdētājam. Ķiveri iespējams izīrēt sporta kompleksa “333” info centrā .
Dodoties uz trasi vajadzētu atcerēties, ka arī auto bagāžniekam ir jābūt tukšam, vai arī tajā esošajām mantām ir jābūt labi nostiprinātām.

Trasē vienlaicīgi atrodas 6-8 mašīnas un trasē tās tiek laistas ar 200m distanci. Trases konfigurācija tiek mainīta vairākas reizes dienas laikā, padarot braucienus interesantākus.

Svarīgi atcerēties, ka TRACK DAY – tās nav sacensības. Tā ir iespēja labāk saprast savu automašīnu, uzlabot savas auto vadīšanas prasmes, bet – bez mazākās konkurences ar citiem dalībniekiem.

Sīkāka informācija zvanot uz “333” info centru pa tālruni 29 555 333.