333 vadītāja Nellija Štolcermane saņēmusi “Ropažu novada lepnums 2018” apbalvojumu

333 vadītāja Nellija Štolcermane saņēmusi “Ropažu novada lepnums 2018” apbalvojumu

Dienu pirms Latvijas valsts 100.gada jubilejas Ropažu novadā tika godināti “Ropažu novada lepnums 2018” ieguvēji un viena no nominācijām bija “Par uzņēmējdarbības vides attīstību Ropažu novadā”, kuru saņēma biedrības “Ropažu novada uzņēmēji” dibinātāja, valdes priekšsēdētāja, sporta kompleksa “333”  vadītāja, Ropažiem uzticīga pilsone Nellija Štolcermane.

Biedrības dibināšanu Nellija virzīja, jo līdz šim novadā nav bijusi neviena tāda apvienība un novadā uzņēmējdarbība attīstās. Visiem ir savas vajadzības, ierosinājumi, un tos vieglāk un pareizāk ir risināt caur šādu nodibinājumu visiem kopā, nevis katra atsevišķi. Kā SIA “PERUZA” valdes loceklis Roberts Dlohi saka “Tas, kas grib darīt meklē iespējas, bet, kurš negrib darīt, meklē iemeslus. Nellija meklē iespējas.”  Neizsīkstošā enerģija, mērķtiecība, visam un priekš visiem atrastais laiks, pozitīvisms ir tas, kas “dzen” Nelliju uz priekšu. Māsa Sibilla Šlēgelmilha par Nelliju: “Tētis ir ļoti apņēmīgs un mana mamma ir ļoti stūrgalvīga un tās divas īpašības Nellija pataisa par to, kāda viņa ir!”

Nellijas mērķis ir radīt apmierinātības bagātu novadu, tās iedzīvotājus, radīt vidi, lai pie mums zāle aug viszaļāk, lai pie mums var teikt “šis novads ir cilvēkam, man” nevis otrādāk. Radīt vidi, kurā labi jūtas ikviens – liels, mazs, jauns, vecāks, milleniāls vai vienkārši citādāks, bet vidi visiem.  Viena no Nellijas spēka un uz priekšu iešanas mācībām ir tēva iemācītais “Tāds vārds nevar nav”.  Tas ir bieži palīdzējis neatkāpties no izaicinājumiem. Un otrs, kas aizņemts no “ Latvijas avīzes” reklāmas vārdiem ir “Man nav pie kājas”. Nellija: “Man tiešām nav pie kājas mūsu novads, mūsu bērni, mūsu attīstība, mūsu nākotne”.

Lielu paldies Nellija izsaka ģimenei, kuri viņai ļauj darīt to, kas ir viņas aicinājums. Paldies Nellijas “333” darba kolektīvam, kuri vienmēr atbalsta Nellijas ārpus darba idejas un avantūras.