“333” KEMPINGA PARKS: NAKŠŅOŠANA UN SPORTISKA ATPŪTA MULTIFUNKCIONĀLĀ ATPŪTAS KOMPLEKSĀ

“333” KEMPINGA PARKS: NAKŠŅOŠANA UN SPORTISKA ATPŪTA MULTIFUNKCIONĀLĀ ATPŪTAS KOMPLEKSĀ

Sporta komplekss “333” piedāvā plašas aktīvas atpūtas iespējas visa gada garumā. Mūsdienīgajā atpūtas kompleksā, kas atrodas mazāk nekā stundas braucienā no Rīgas centra, Ropažu novadā, ikviens atradīs sev piemērotāko izklaidi, kartinga trasē, bezceļu parkā, motokrosa vai enduro parkā, kā arī ūdens pūšļu parkā. Savukārt  “333” kempings nodrošinās komfortablu nakšņošanu labiekārtotās koka moduļu mājiņās. Atpūtas komplekss lieliski piemērots ne tikai atpūtai un svinībām draugu un ģimenes lokā, bet arī korporatīvajiem pasākumiem.

Kempinga parks privātiem un korporatīviem pasākumiem:

Plašās izklaides un nakšņošanas iespējas “333” atpūtas kompleksā ir piemērotas ne tikai nelielām grupām vai ģimenēm ar bērniem, bet arī vērienīgiem korporatīvajiem pasākumiem un uzņēmumu sporta spēlēm. “333” kompleksu veido 38 ha plaša teritorija, kurā izvietotas dažādas atpūtas un izklaides zonas, kā arī “zaļā zona” un stāvlaukums ar plašām izmantošanas iespējām. Dažādu privāto un korporatīvo izklaides pasākumu rīkošanai pieejamas arī atpūta kompleksa ēkas un telts ar platību no 80 – 135m2. Plašaj, meža teritorijas ieskautajā kempingā “333” viesi var izbaudīt komfortablu nakšņošanu, Latvijā ražotās kempinga moduļu mājās. Wigo Modul koka moduļu mājas ir aprīkotas ar virtuvi, vannas istabu un guļamistabu, lai mūsu viesi, nakšņojot meža vidū, justos ērti un mājīgi.

Plašas aktīvās atpūtas iespējas:

Sporta kompleksā „333” atrodas ne tikai apmeklētāju iecienītā kartingu trase un ūdens pūšļu parks, bet arī Baltijā vienīgā apvidus trase. 10 km garā trase sniedz iespēju izbaudīt plašu virsmu, segumu un šķēršļu kompleksus. Svarīgi, ka sporta kompleksā sniedzam iespēju ne tikai atpūsties, bet arī apgūt jaunas iemaņas, prasmes un izaicināt sevi “333” rīkotajos treniņos un sacensībās. Mūsu drošas braukšanas poligonā individuāli vai grupu nodarbībās vari apgūt drošas braukšanas pamatus uz dažādiem segumiem.  Tā pat sniedzam iespēju pārbaudīt savus spēkus Motokrosa un Super enduro trasē. “333” slēgta tipa motokrosa trase ir patiesi īpaša, jo tās veidošanā piedalījies Latvijā titulētākais enduro braucējs Lauris Ermanis un viens no Baltijas labākajiem motokrosa braucējiem Toms Mačuks.

 

Atpūtas komplekss “333” dibināts 2003. gadā, apmeklētājiem piedāvājot izklaidi kartinga trasē. Kompleksam attīstoties tika izveidots Baltijā plašākais drošas braukšanas poligons, kā arī attīstītas virkne citu aktīvās atpūtas iespēju. Vēlies uzzināt vairāk par “333” piedāvātajiem pakalpojumiem? Sazinies ar mums jau šodien un rezervē atpūtu sev un savai ģimenei!