12 gadus vecais Tomass Štolcermanis uzvar Latvijas kartinga čempionāta Junioru klasē

12 gadus vecais Tomass Štolcermanis uzvar Latvijas kartinga čempionāta Junioru klasē, iegūstot tiesības pārstāvēt Latviju pasaulē

Šajā nedēļas nogalē notikušajās Latvijas kartinga čempionāta sezonas noslēguma sacensībās  Jelgavā, 12 gadus vecais Sporta kompleksa “333” kartinga skolas instruktors Tomass Štolcermanis izcīnījis uzvaru Junioru klasē, kļūstot par Latvijas čempionu un iegūstot iespēju pārstāvēt Latviju pasaules čempionātā Itālijā. 

Štolcermanis cīnīsies par pasaules čempiona titulu kartinga “Rotax MAX Challenge 2019” sacensībās, spēkojoties ar dalībniekiem no tādām valstīm kā ASV, Brazīlija, Jaunzēlande, Austrālija,  Beļģija, Nīderlande, Somija un citas.

Tomass Štolcermanis ir trīskārtējs Latvijas čempions kartingā, 2019. gadā startējis “RM Latvia” komandas sastāvā 12 sacensībās, no kurām vairumā guvis uzvaras. Dalība prestižajās pasaules sacīkstēs “Rotax MAX Challenge Grand Finals 2019” ir ļoti nozīmīgas, jo Štolcermanis tiek uztverts kā ļoti sīvs konkurents, un tas ir lielisks veids, kā nest Latvijas vārdu pasaulē.

Šogad “Rotax MAX Challenge Grand Finals 2019” norisināsies jau 20. reizi, no 19. līdz 26. oktobrim, Itālijas pilsētā Sarno. 2018. gadā sacensības notika Brazīlijā, kur Štolcermanis izcīnīja augsto 9. vietu.